Sufity napinane poprawią każde wnętrze

Dlaczego sufity napinane są atrakcyjnym dodatkiem do każdego wnętrza? To dlatego, że łączą elegancję i funkcjonalność z nowoczesną technologią. Sufity DPS ożywią każde pomieszczenie.

Nieograniczone możliwości dostosowywania dostępne dla sufitów napinanych pozwalają nam dopasować się do Twoich unikalnych potrzeb i oczekiwań. Nasze sufity można znaleźć zarówno w nowoczesnych przestrzeniach komercyjnych, jak i przestrzeniach publicznych oraz ekskluzywnych mieszkaniach. Elegancki sufit napinany będzie pasował zarówno do stylowego hotelu, jak i nowoczesnego klubu czy teatru. Nie ma ograniczeń.

GDZIE MOGĘ ZASTOSOWAĆ SUFITY DPS?

Sufity napinane to uniwersalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb aranżacyjnych. Sufity DPS montowane były m.in. w: biurach, sklepach, muzeach, kościołach, teatrach, placówkach medycznych, galeriach handlowych, salonach kosmetycznych, salach balowych, salach konferencyjnych, basenach, siłowniach oraz na lotniskach. W pojedynczych domach sufity można zastosować w każdym pomieszczeniu – sypialni, salonie, łazience czy kuchni. Ofertę znajdziesz na stronie dekodps.pl.

SUFITY NAPINANE DPS – PRZEWAGA TECHNOLOGICZNA

Membrany DPS to połączenie dziesięcioleci doświadczenia, nowoczesnej technologii i naszego rygorystycznego procesu produkcyjnego. Te trzy czynniki łączą się, aby wygenerować wiele korzyści:

Personalizacja – każdy wykonany przez nas sufit jest wyjątkowy. Możesz wybrać dowolny kolor z ponad 100. Jest to dodatek do wysokiej jakości dostępnego nadruku – wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć grafikę wysokiej jakości, która Ci się podoba.
Elastyczny kształt – sufit napinany nie musi być płaski. Nasze membrany i profile pozwalają na tworzenie różnorodnych kształtów 3D i wielowarstwowych, które byłyby niemożliwe przy użyciu tradycyjnych technik.
Efekty świetlne – półprzezroczysta membrana podświetlana paskami LED to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe do całych pomieszczeń, jak również do projektów specjalnych. Lekki sufit to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lamp.
Długowieczność – Nasze sufity są bardzo trwałe i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Wystarczy co kilka lat lekko wyczyścić powierzchnię za pomocą ściereczki z mikrofibry i środka czyszczącego.
Lekkość – membrana waży poniżej 240g/m2, dzięki czemu nie obciąża istniejącej konstrukcji.
Wodoodporność – Sufity napinane ochronią Twój pokój przed wodą.
Akustyka – Mikroperforowany sufit napinany w połączeniu z materiałem dźwiękochłonnym znacznie poprawi właściwości akustyczne każdego wnętrza.
Izolacja termiczna – Membrana PVC stanowi skuteczną barierę dla wymiany ciepła, ograniczając koszty energii cieplnej.
Ekologiczne – Wszystkie membrany DPS w 100% podlegają recyklingowi.

Szybka i czysta instalacja

Sufit napinany DPS można zamontować w zaledwie kilka godzin (czas potrzebny na to zależy od powierzchni, na której chcemy zamontować nasz sufit PCV), bez konieczności późniejszego sprzątania pomieszczenia. Montaż sufitu, choć nie jest skomplikowany, należy zlecić profesjonalnej firmie. Po pierwsze, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Drugim powodem jest to, że zmniejszymy ryzyko uszkodzenia membrany.

ILE KOSZTUJE TEN SUFIT PCV?

Odpowiedź na pytanie – ile kosztuje sufit napinany – nie jest prosta. Cena zależy od wielu czynników. W tym przede wszystkim – materiał i powierzchnia, na której chcielibyśmy zamontować nowy sufit. Jeśli chcesz poznać cenę, skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną ofertę.

ZAMIEŃ SUFITY PODWIESZANE NA SUFITY NAPINANE DPS.

Sufity podwieszane można znaleźć powszechnie w większości gospodarstw domowych i miejsc publicznych. Obecnie wielu właścicieli domów decyduje się na odejście od tej starej metody na rzecz sufitów napinanych. Możliwość dostosowania kształtu, koloru i rodzaju membrany do własnych potrzeb jest głównym powodem, dla którego ludzie wybierają sufity napinane DPS w porównaniu z innymi, przestarzałymi typami sufitów.

W technologii sufitów napinanych prawie nie ma ograniczeń. Tworzymy sufity, które tworzą cuda architektoniczne na całym świecie dla tysięcy klientów. Odwiedź galerię, aby zobaczyć przykłady sufitów falistych w jednym z największych europejskich parków wodnych lub usiane gwiazdami sufity w wielu prestiżowych hotelach. Nasi instalatorzy stworzą sufit 3D do Twojego klubu nocnego lub centrum handlowego. Ekskluzywne panele lustrzane DPS można również znaleźć w biurach i sklepach projektantów mody. Dla przestrzeni biznesowych linia produktów DPS light to idealna opcja do tworzenia eleganckich i praktycznych wnętrz firmowych na całym świecie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom