Catering na konferencje

Jeśli kiedykolwiek byłeś odpowiedzialny za zorganizowanie jedzenia i picia na spotkanie w pracy, wiesz, jak stresujące może to być. Oprócz pamiętania o ograniczeniach czasowych i budżetowych masz również do czynienia z pełnym spektrum diet i gustów w biurze. Od wybrednych po zdrowych, czasami może się wydawać, że niemożliwe jest zamówienie cateringu firmowego, który zadowoli każdego.

Ten przewodnik krok po kroku, jak zamówić idealny catering na następne spotkanie, uspokoi Twój umysł.

Następnym razem, gdy zostaniesz poproszony o zarządzanie jedzeniem i napojami na spotkaniu, rozważ outsourcing do profesjonalnej firmy cateringowej, oferującej przerwy kawowe. Doświadczony catering korporacyjny usunie stres związany z koniecznością mikrozarządzania każdym etapem procesu zamawiania. W Gastro Crew jeszcze bardziej ułatwiamy ten proces, zapewniając łatwą w użyciu platformę, która wypełnia lukę między Tobą a setkami różnych firm cateringowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz cateringu dla małych grup, regularnego spotkania w domu, ważnego spotkania z klientem, czy też cateringu dla 100 osób z ograniczonym budżetem – masz do wyboru setki pysznych opcji menu cateringowego.

Nadal czujesz się przytłoczony? Nie bądź. Ten przewodnik krok po kroku, jak zamówić idealny catering na następne spotkanie, uspokoi Twój umysł.

Podstawy: potwierdzenie budżetu
Zanim zanurkujesz i zaczniesz rzucać się między świeże wietnamskie rolki papieru lub wykwintne roladki z kiełbasą, odpowiedz na następujące pytania:

Jaki to rodzaj spotkania?

Kto i ile osób będzie uczestniczyć?
Jaki jest cel jedzenia? Chcesz tylko przekąsek lub pełnego posiłku?
Jakie są Twoje ograniczenia budżetowe?
Posiadanie tych ram jest niezbędne do udanego lunchu roboczego , spotkania lub konferencji.

Zrozum swoją przestrzeń
Oceń przestrzeń, w której odbędzie się spotkanie lub wydarzenie. Jeśli jest to całodniowa konferencja lub sesja szkoleniowa, możesz rozważyć pakiety spotkań z naszym kompleksowym menu cateringowym na imprezy. Jeśli twoi koledzy będą schowani w prywatnych salach konferencyjnych, przestrzeń będzie ograniczona i będzie wymagać czegoś prostszego, na przykład kilku dobrze umieszczonych półmisków lub łatwo rozłożonych pojedynczych pudełek na lunch. Istnieją rozwiązania cateringowe dla wszystkich ograniczeń przestrzennych. Nigdy nie przekraczaj dostępnej przestrzeni i upewnij się, że jedzenie będzie dostępne dla wszystkich.

Kiedy już to wszystko posortujesz, możesz przejść do ekscytującej części – jedzenia!

Jak wybrać idealne jedzenie?

Jest to najbardziej krytyczny krok w organizowaniu cateringu na funkcję. Od klasyków cateringowych i godnych Instagrama stołów do wypasu dla smakoszy, po pyszne międzynarodowe opcje cateringowe, sam wybór może wydawać się zniechęcający.

Oto Twój przewodnik po tym, jaki rodzaj jedzenia zamówić
Sama liczba firm cateringowych dostępnych dzisiaj może być przytłaczająca. W rzeczywistości EatFirst ma do wyboru ponad 1000 niezależnych dostawców w całej Australii! Ale nie stresuj się – pomożemy Ci to zawęzić, abyś zamówił odpowiedni catering na Twoje wydarzenie lub funkcję.

Rozważ porę dnia

Pora dnia spotkania będzie miała wpływ na rodzaj jedzenia, którego pragną Twoi goście. Niezależnie od tego, czy planujesz poranne spotkanie przy śniadaniu, roboczy lunch, czy firmową popołudniową herbatę, będziesz potrzebować odpowiedniego cateringu na tę okazję. Możesz potrzebować rozwiązania cateringowego w formie bufetu na wieczorne spotkanie, kawy, herbaty i przekąsek na śniadanie na poranne spotkanie lub na specjalne imprezy, takie jak przyjęcia koktajlowe, wybierz pyszne przekąski lub stoły do ​​wypasu.

Wymieszaj to! Wybierz motyw i kuchnię

Masz dość kanapek i babeczek? Nie ugrzęź w koleinie. Różnorodność jest kluczem do zadowolenia pracowników i powrotu po więcej! Jeśli spotkanie jest powtarzającym się wydarzeniem, dlaczego nie wybrać za każdym razem nowego tematu? Dzięki japońskim, meksykańskim, a nawet indyjskim usługom cateringowym, istnieje nieskończony wachlarz pysznych opcji menu do wyboru. Nie bój się być kreatywnym i baw się dobrze z cateringiem firmowym i eventowym! Przed Dniem Australii wypróbuj nowoczesny australijski półmisek do wypasu. Na igrzyska olimpijskie spraw, aby był to międzynarodowy rozkład i zamówienie z dwóch różnych specjalistycznych usług gastronomicznych.

Czy styl jedzenia pasuje do Twojej marki?

Miej na uwadze osobowość swojej firmy, gdy decydujesz, z jakim cateringiem wybrać. Możesz dążyć do zaimponowania niektórym klientom, po prostu łącząc zespół lub świętować osiągnięcie biura, więc rodzaj cateringu, który wybierzesz, powinien odzwierciedlać Twoją firmę. Przekąski potrzebne na spotkanie z klientem w wysokiej klasy kancelarii będą się różnić od roboczego lunchu w kreatywnym start-upie. Zamawiane jedzenie jest odzwierciedleniem Twojej działalności, więc upewnij się, że pozostajesz na marce.

Catering na specjalne diety
Jednym z najważniejszych kroków w organizacji cateringu jest zadbanie o to, by nikt nie odchodził głodny. Niezależnie od tego, czy Twój gość jest wegetarianinem, weganinem, bezglutenowym, bezmlecznym, czy po prostu dba o zdrowie, upewnienie się, że spełniasz wszystkie specjalne wymagania żywieniowe, jest niezbędne. Zgodnie z ogólną zasadą sugerujemy, aby około 25% całkowitego zamówienia było wegetariańskie i bezglutenowe.

Zdziwisz się, jak wielu dostawców może zaspokoić wszelkie specjalne wymagania dietetyczne. Mamy tysiące opcji, które prezentują to, co najlepsze w branży gastronomicznej. Nigdy nie będziesz się nudzić tym, co stawiamy na stole.

Traktowanie żywności jako paliwa

Chociaż fontanna czekoladowa na uroczystość w biurze może wydawać się świetnym pomysłem, krach cukrowy o godzinie 15:00 może nie być tak pożądany. Zawsze staraj się uzyskać zbilansowany spread i trzymaj na stole kilka zdrowych opcji. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, spróbuj zamienić typowe popołudniowe ciastka na kulki błogości lub zamiast tego zamień napoje bezalkoholowe na musującą kombuchę lub odżywcze gotowe koktajle.