6 powodów, dla których wycieczki rowerowe są idealne na imprezy firmowe

Ale pomijając żarty i negatywne stereotypy, budowanie zespołu zajmuje bardzo ważne miejsce w kulturowej i operacyjnej tkance firmy. Jest to integralny sposób na budowanie zaufania wśród pracowników, nauczanie rozwiązywania konfliktów oraz zachęcanie do komunikacji i współpracy.

W rzeczywistości inwestowanie w budowanie zespołu może bezpośrednio wpłynąć na wyniki finansowe; badanie przeprowadzone przez Gallupa z lutego 2017 r. wykazało, że osoby, które opisują siebie jako „najlepszego przyjaciela w pracy”, są siedmiokrotnie bardziej skłonne do pełnego zaangażowania w pracę. To ma sens: im bliżej współpracowników czujesz się, tym większe prawdopodobieństwo, że zrobisz wszystko, aby pomóc im odnieść sukces. Integracje na rowerze to doskonały pomysł na imprezę firmową.

Gallup odkrył również, że wysoce zaangażowani pracownicy przewyższają swoich rówieśników aż o 147% zysku na akcję!

Więc co to wszystko znaczy? Zadowoleni pracownicy to zaangażowani pracownicy, a zaangażowana praca ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy.

Trzeba przyznać, że istnieje wiele hokejowych i przestarzałych ćwiczeń integracyjnych. Ale budowanie zespołu nie musi tak wyglądać; jest mnóstwo zabawnych, niecodziennych i ekscytujących rzeczy do zrobienia ze swoim zespołem, aby byli szczęśliwi i mogli współpracować – na przykład wycieczki rowerowe.

Oto 6 powodów, dla których następną imprezą integracyjną, wyjazdową lub imprezą firmową powinna być wycieczka rowerowa (lub angażująca rowery!).

1. Zmusza do wyjścia z trybu pracy.
Jednym z kluczowych elementów udanego przedsięwzięcia integracyjnego jest odciągnięcie pracowników od biura i związanej z tym atmosfery.

Jazda na rowerze dla większości kojarzy się z dzieciństwem. Jazda na rowerze ma magiczny efekt, który przenosi ludzi z powrotem do prostszych czasów; to najlepszy sposób na rozłączenie się, relaks i wyjście z trybu pracy.

2. Ćwiczenia sprawiają, że jesteś szczęśliwy.
Postać Reese Witherspoon ujęła to najlepiej w Legalna blondynka: „Ćwiczenia dają endorfiny. Endorfiny sprawiają, że jesteś szczęśliwy.” Ćwiczenia to gwarantowany sposób na ożywienie i doładowanie zespołu. Nie ma konieczności przerwy na kawę w południe.

3. To świetny sposób na pokazanie nowym (i starym) członkom zespołu miasta.
Czy Twój zespół jest wypełniony stosunkowo nowszymi mieszkańcami? Wycieczki rowerowe to wspaniały, zabawny i wyjątkowy sposób na zwiedzanie miasta. Pomóż im poznać miasto i zakochać się w ich nowym domu – a przez stowarzyszenie w nowym miejscu pracy.

Dodatkowo wiele wycieczek rowerowych pozwala wybrać konkretną tematykę. (Na przykład we wszystko, od wycieczek po nasze ulubione baseny, kultową sztukę i architekturę, najlepsze lokale gastronomiczne w i wszystko pomiędzy. Dodatkowo możesz zamówić niestandardową wycieczkę z dowolnym z nasi przewodnicy.)

4. Pomoże ci związać się z trudnościami.
Uciążliwe czy nie, każdy rodzaj ćwiczeń jest stresorem. A jeśli filmy katastroficzne czegoś nas nauczyły, to tego, że ludzie łączą się poprzez wspólne przeciwności losu. (Każdy, kto brał udział w ćwiczeniu grupowym lub zajęciach typu bootcamp, będzie wiedział, że nic nie sprawia, że ​​czujesz się bliżej ludzi wokół ciebie, niż gdy wszyscy ociekasz potem i wspólnie przeklinasz instruktora za to, że kazał ci zrobić 30 burpees).

Podczas gdy wycieczka rowerowa lub przejażdżka grupowa z pewnością nie sprawią, że będziesz płakać łzami potu, z pewnością będą bardziej średnio-trudne części jazdy (zwłaszcza jeśli znajdujesz się w pagórkowatym Austin), które ci pomogą zobacz swoich współpracowników w nowym, bardziej sympatycznym świetle.

5. Może znajdować się poza strefami komfortu niektórych osób.
Nie każdy jest doświadczonym jeźdźcem na rowerze lub jest całkowicie wygodny na rowerze. I to jest całkowicie w porządku, ponieważ tutaj w grę wchodzi prawdziwy chleb powszedni ćwiczenia integracyjnego.

Decydując się na zrobienie czegoś nieco poza czyjąś strefą komfortu, zachęcają innych ludzi do podjęcia nowych kroków, czy to oferowania pomocy i opieki, dawania słów wsparcia, czy też ćwiczenia cierpliwości i empatii.

6. Jest opłacalny.
Wreszcie (i może to być jedyny powód, którego potrzebujesz), wycieczki rowerowe są jedną z najbardziej przystępnych i opłacalnych zajęć grupowych.

Jasne, możesz wydać setki na wynajem sali lub kupno biletów na duże wydarzenie. Ale po co to robić, skoro z najlepszego miejsca na świecie możesz zobaczyć piękno swojego miasta?